top of page

KARGO

Web sitemizden ya da İnstagram üzerinden satın aldığınız ürünlerin gönderimi UPS ya da Sürat Kargo ile yapılmaktadır. Kargo dağıtım sınırları içindeki tüm bölgelere gönderim mümkündür. Kargo sürecinde yaşanabilecek aksaklıkları engellemek için bir kaç konuya dikkatinizi çekmek isteriz.

 

-  Lütfen kargo adresinizin, iletişim numaranızın ve adınızın , sistemimizde doğru kayıtlı olduğundan emin olun.

- Kargo firmalarında çok farklı ölçüde ve ağırlıklarda ürün taşındığından, nadiren de olsa gönderiniz zarar görebilir. Bu sebeple kargonuzu teslim alırken mutlaka ambalajının her yerini kontrol etmeli; yırtık,kırık,ezilme,kutuda belirgin deformasyon vb problem olması durumunda ürünü teslim almamalısınız.

- Zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri , kargo yetkilisine mutlaka tutanak tutturarak iade edin. Tüm ürünler kargo firmalarına hasarsız ve doğru paketlenmiş olarak teslim edilir . Ancak taşıma kaynaklı ürün deformasyonlarında,siz eğer kontrol etmeden ürünü teslim alırsanız kargo bu konuda sorumluluk kabul etmez. Hasarlı olarak teslim alınan ürünlerden firmamız sorumlu değildir.
- Kargoda zarar gördüğü için tutanak tutturup teslim almadığınız ürün bilgisini, tutanakla birlikte bize göndermeniz durumunda yeniden gönderim yapılacaktır.

İADE VE DEĞİŞİM

Web sitemiz ya da Instagram üzerinden sipariş ettiğiniz ürünü teslim almadan iade etmek isterseniz bize mayakidsroom@gmail.com adresimizden mail atabilirsiniz. İade işleminiz yapıldıktan sonra ürün bedeli kartınıza iade edilir

Eğer  iade etmek istediğiniz ürün kargoya verilmişse lütfen kargoyu teslim almayın, kargo şirketine paketi açmadan verin.

İade ve ya değişim yapmak isterseniz 14 iş günü içinde bize telefon ya da mail ile ulaşabilirsiniz. Üründe kusur olması nedeniyle iade ya da değişim talep edilmesi halinde, öncelikle firmamızla iletişime geçebilirsiniz. İade ya da değişiminiz onaylandığında; ürünü, size bilgileri verilecek anlaşmalı kargomuzla firmamız ödemeli gönderebilirsiniz. Üretim hatası olmayıp; odaya uymama,beğenmeme vb nedenlerle  yapılacak değişim ve iadelerde kargo ücreti firmamıza ait değildir. 

İade ya da değişim yapılacak ürünler, orjinal ambalajı ile düzgün paketlenerek kargoya verilmelidir.

İade edilen ürün depoya ulaştıktan sonra kontrol edilir ve iade şartlarına uygun ise ürün bedeli iade edilir. Ürün bedelinin iadesi, ödeme şeklinize göre yapılır. Bankanıza bağlı olarak, geri ödemenin hesabınıza yansıması bir kaç gün sürebilir.

İade ve Değişim Kapsamında Olmayan Ürünler :

Özel üretim halılar ve özel üretim aydınlatmalar

Çıngırak, diş kaşıyıcı, emzik askısı, uyku arkadaşı

 

 

bottom of page